PETROHRAD - MOSKVA  a nezabudnuteľné biele noci v  Saint Petersburgu
Novinka
PETROHRAD - MOSKVA  a nezabudnuteľné biele noci v  Saint Petersburgu

PETROHRAD - MOSKVA a nezabudnuteľné biele noci v Saint Petersburgu

Lietadlo Termín: 29. 6. 2018 - 4. 7. 2018 Cena: 995 EUR Číslo zájazdu: 1219/029
Odoslať záväznú prihlášku

V cene je zahrnuté:             

V cene nie je zahrnuté:

Program zájazdu:

1.deň:

Zraz skupiny v Bratislave cca o 7.00 hod., transfer na letisko do Budapešti a následne odlet do Petrohradu cez Moskvu. Po prílete transfer na hotel, ubytovanie. Nezabudnuteľná atmosféra bielych nocí. Nebolo by Petrohradu bez jeho mnohých mostov. Viaceré z nich uvidíte počas potuliek mestom. Veľkou letnou atrakciou sú otváracie mosty, otvárajú sa v čase od druhej do piatej hodiny ráno. Ak obetujete časť svojho spánku, je pre Vás pripravený práve tento zážitok.

2.deň:

Okružná jazda Petersburgom. Budova Admirality, zapísaná v zozname UNESCO  ako jedno z najpozoruhodnejších diel architektúry, Alexandrov stĺp, Nevský prospekt a kláštor Alexandra Nevského,  Palácové námestie. Návšteva svetoznámych umeleckých pamiatok v Zimnom paláci – Ermitáž. Obed.  Isakievskij chrám, Petropavlovská pevnosť s mohutnými hradbami a vstupnými bránami, katedrála sv. Petra a sv. Pavla.  

3.deň:

Návšteva Petrodvorca. V tomto pozoruhodnom palácovom a parkovom celku  z 18. a 19. storočia je umiestnených vyše 170 fontán, medzi nimi najznámejšia Veľká kaskáda. Obed. Výlet do mesta Puškin (Cárskoje selo) – Palác Jekateriny, Jantárová komnata.

4.deň:

Ráno svätá omša v katedrále sv. Kataríny Alexandrijskej (rímskokatolícka katedrála na Nevskom prospekte), transfer na letisko, odlet do Moskvy. Transfer do hotela, ubytovanie. Prehliadka Moskvy, Červené námestie a GUM (vstup), Manéžne, Divadelné a Puškinovo námestie, Vrabčie hory, večera, návrat do  hotela.

5.deň:

Moskovský Kremeľ, stredoveká mestská pevnosť, dnes sídlo prezidenta Ruskej federácie, Chrám Vasila Blaženého, hlavná dominanta Červeného námestia a symbol Moskvy.  Po obede návšteva Tretiakovskej  galérie, radí sa k najznámejším svetovým obrazárňam a vlastní jednu z najväčších zbierok ruského výtvarného umenia.  

6.deň:

Novodevičí kláštor /UNESCO/, pevnosť, dlhé storočia útočisko významných šľachticov, dnes znova kláštor. Starý Arbat - prvá zmienka o tejto ceste je z  roku 1493, viedla z ruskej metropoly do mesta Smolensk. Počas Perestrojky bola miestom revoltujúcej mládeže. Park Zariadie na nábreží Moskvy,  obed,  odchod na letisko, odlet do Budapešti, po prílete transfer do Bratislavy.

Pútnicky program je spojený s každodennou svätou omšou!

Záväzná prihláška zájazdu: PETROHRAD - MOSKVA a nezabudnuteľné biele noci v Saint Petersburgu

Prihláška:

Číslo pasu: v prípade cesty do Izraela a do štátov s vízovou povinnosťou je nutne aby Váš cestovný pas bol platný minimálne 6 mesiacov po návrate.

Pridať

OBSTARÁVATEĽ:

CK AWERTRAVEL, s.r.o.

Hviezdoslavova 1469/61
905 01 Senica
tel.: 034/6513896, 6512995
fax: 034/6512995
e-mail: awertravel@awertravel.sk

Základná cena995.00 EUR
Spolu995.00 EUR/osoba

Na tento zájazd sa vzťahuje 3% zľava zo základnej ceny zajazdu pre klientov, ktorí za posledných 5 rokov cestovali s našou CK minimálne 2 krát.
Skorý nákup + 3% zľavy zo základnej ceny zájazdu pri objednaní a zaplatení 50% zálohy do 31.1. 2018.

Číslo pasu: v prípade cesty do Izraela a do štátov s vízovou povinnosťou je nutne aby Váš cestovný pas bol platný minimálne 6 mesiacov po návrate.