ARS-DARDILLY-ANNECY-ŽENEVA-MONT BLANC-TURÍN
Novinka
ARS-DARDILLY-ANNECY-ŽENEVA-MONT BLANC-TURÍN

ARS-DARDILLY-ANNECY-ŽENEVA-MONT BLANC-TURÍN

významné pútnicke miesta a očarujúca príroda od Ženevského jazera až po Mont Blanc

Lux bus-lietadlo Termín: 29. 9. 2019 - 2. 10. 2019 Cena: 235 EUR Číslo zájazdu: 1515/160
Odoslať záväznú prihlášku

V cene je zahrnuté:

V cene nie je zahrnuté:

Možný príplatok:

Program zájazdu:

1.deň:

ráno stretnutie skupiny v Bratislave, transfer cez územie Rakúska a Talianska do Turína, ubytovanie.

2.deň:

Toríno - ranná svätá omša v areáli Valdocco, Bazilika Panny Márie pomocnice kresťanov, modlitby pri hrobe Don Boska a sv. Márie Mazarello, zastávka v Duomo di Torino, kde je uchované svetoznáme Turínske plátno. Presun do mestečka  Chamonix, ležiaceho na úpätí úchvatného horského masívu Mont Blanc. Pohľad na majestátne hory, ktoré nájdeme všade okolo, je nezabudnuteľný a len máločo sa mu vyrovná. Ak Vás láka výhľad z vtáčej perspektívy, zvolte výstup lanovkou na vrchol Aiguille du MIdi až do výšky 3842 m n. morom. Pokračovanie do Annecy, ubytovanie.

3.deň:

po raňajkách prehliadka Annecy. Kvetinová výzdoba mesta je svetoznáma, jazero s kryštáľovo čistou vodou je oázou odpočinku. Žil tu ženevský biskup sv. František Saleský. Nad mestom sa majestátne týči Bazilika so svätcovým hrobom, je tu pochovaná aj sv. Jana de Chantal. Prehliadka  historického centra mesta Annecy, návšteva miest spojených so životom sv. Františka Saleského. Odchod do mestečka Dardilly - rodisko sv. Jána Mária Vianney, patróna kňazov. Rodný dom, farský kostol kde bol pokrstený. Presun do malebného mestečka Ars, kde J.M.Vianney pôsobil.  Prehliadka múzea, fary a farského kostola, kde bol pôvodne  sv. Ján Vianney pochovaný. Odchod na ubytovanie v oblasti Ženevy, hotelF1 Genève Saint Julien en Genevois, Route de la Gare, 74580 Viry.

4.deň:

Po raňajkách prehliadka Ženevy, druhého najväčšieho švajčiarskeho mesta. Rozprestiera sa v malebnom prostredí, kde zo Ženevského jazera vyteká rieka Rôna. Z mesta je za dobrého počasia vidno zasnežený Mont Blanc, najvyššiu horu Európy /4807 m/, vzdialenú asi 70 km. Palác národov – sídlo OSN, románsko-gotická Katedrála sv. Petra z 13. stor., historická radnica a mestská zbrojnica. Presun na letisko, odlet do Viedne o 17.35 hod. Po prílete transfer do Bratislavy.

Záväzná prihláška zájazdu: ARS-DARDILLY-ANNECY-ŽENEVA-MONT BLANC-TURÍN

Prihláška:

Číslo pasu: v prípade cesty do Izraela a do štátov s vízovou povinnosťou je nutne aby Váš cestovný pas bol platný minimálne 6 mesiacov po návrate.

Pridať

OBSTARÁVATEĽ:

CK AWERTRAVEL, s.r.o.

Hviezdoslavova 1469/61
905 01 Senica
tel.: 034/6513896, 6512995
fax: 034/6512995
e-mail: awertravel@awertravel.sk

Základná cena235.00 EUR
Spolu235.00 EUR/osoba

Na tento zájazd sa vzťahuje 3% zľava zo základnej ceny zajazdu pre klientov, ktorí za posledných 5 rokov cestovali s našou CK minimálne 2 krát.
Skorý nákup + 3% zľavy zo základnej ceny zájazdu pri objednaní a zaplatení 50% zálohy do 31.1. 2019.

O možnosti príplatku za sedadlo v prednej časti autobusu sa prosím informujte v cestovnej kancelárii.


Číslo pasu: v prípade cesty do Izraela a do štátov s vízovou povinnosťou je nutne aby Váš cestovný pas bol platný minimálne 6 mesiacov po návrate.