BENÁTKY – TURÍN – LA SALETTE – BARCELONA letecky
Novinka
BENÁTKY – TURÍN – LA SALETTE – BARCELONA letecky

BENÁTKY – TURÍN – LA SALETTE – BARCELONA letecky

Lietadlo Termín: 1. 5. 2023 - 4. 5. 2023 Cena: 295 EUR Číslo zájazdu: 2121/073
Odoslať záväznú prihlášku

V cene je zahrnuté:

V cene nie je zahrnuté: 

Možný príplatok: 
Program pútnického zájazdu:

1.deň:

stretnutie skupiny v Bratislave v doobedňajších hodinách, transfer na letisko do Viedne, odlet do Benátok o 13.00 hod. Po prílete jazda do Mogliano Veneto, presun vlakom do centra Benátok (cena jednosmerného  lístka asi 3,- €, platí sa na mieste), cesta trvá 23 minút.     Námestie sv. Marka, obklopené arkádami, návšteva Baziliky sv. Marka s nádhernou gotickou fasádou zdobenou farbenými mozaikami, Dóžov palác - symbol slávy a moci Benátok s krásnymi arkádami v štýle benátskej gotiky /zvonku/. Prechádzka najkrajšími benátskymi uličkami s nespočetnými palácmi, kostolmi, mostmi a námestíčkami až ku slávnemu mostu Ponte Rialto. Odchod  na ubytovanie v oblasti Verony.

2.deň:

po raňajkách odchod do Torína - hlavného mesta regiónu Piemont. V historickom centre sa zachovala veľkolepá archtektúra zo 16. stor., kedy bolo mesto centrom piemnontskej aristokracie, vojvodcov a panovníkov savojskej dynastie. Náboženský program v Toríne, svätá omša v areáli Valdocco, Bazilika Panny Márie pomocnice kresťanov, modlitby pri hrobe Don Bosca a sv. Márie Mazarello, zastávka v Duomo di Torino, kde je uchované svetoznáme Turínske plátno. Odchod do La Salette, jedného z najmalebnejších pútnických miest. Nachádza sa vo Francúzskych Alpách. Tu sa zjavila Panna Mária dvom pastierikom v roku 1846, ubytovanie.

3.deň:

raňajky, náboženský program, návšteva Baziliky Panny Márie v La Salette, svätá omša, možnosť súkromnej modlitby. Osobné voľno, eventuálne výstup na horu Gargaso. Odchod malebnou horskou krajinou  Álp a cez pobrežné nížiny stredozemného mora do Španielska. Večerná prehliadka Barcelony, centra Katalánska, v stredoveku najvýznamnejší obchodný prístav v Stredomorí, dnes moderné veľkomesto, ubytovanie.

4.deň:

po raňajkách celodenný program v Barcelone. Autokarová prehliadka centra, najslávnejšia stavba Antonia Gaudího nádherný chrám Sagrada Família, pamätník Krištofa Kolumba, najznámejšia ulica mesta La Rambla, gotická štvrť Barrio Gotico. Odchod na letisko, odlet do Viedne. Po prílete transfer na Slovensko.

Záväzná prihláška zájazdu: BENÁTKY – TURÍN – LA SALETTE – BARCELONA letecky

Prihláška:

Číslo pasu: v prípade cesty do Izraela a do štátov s vízovou povinnosťou je nutne aby Váš cestovný pas bol platný minimálne 6 mesiacov po návrate.
Áno Nie

Pridať

OBSTARÁVATEĽ:

CK AWERTRAVEL, s.r.o.

Hviezdoslavova 1469/61
905 01 Senica
tel.: 034/6513896, 6512995
fax: 034/6512995
e-mail: awertravel@awertravel.sk

Základná cena295.00 EUR
Spolu295.00 EUR/osoba


Pre kontrolu či nie ste robot, prosím zadajte aktuálny rok (2022)