BENÁTKY – TURÍN – LURDY – BARCELONA letecky
Novinka
BENÁTKY – TURÍN – LURDY – BARCELONA letecky

BENÁTKY – TURÍN – LURDY – BARCELONA letecky

Lietadlo Termín: 11. 9. 2023 - 15. 9. 2023 Cena: 365 EUR Číslo zájazdu: 2127/074
Odoslať záväznú prihlášku

V cene je zahrnuté:

V cene nie je zahrnuté: 

Možný príplatok: 
Program pútnického zájazdu:        

1.deň:

stretnutie skupiny v Bratislave skoro ráno, transfer na letisko do Viedne, odlet do Benátok o 09.10 hod. Po prílete jazda do Mogliano Veneto, presun vlakom do centra Benátok (cena jednosmerného  lístka asi 3,- €, platí sa na mieste), cesta trvá 23 minút.     Námestie sv. Marka, obklopené arkádami, návšteva baziliky sv. Marka s nádhernou gotickou fasádou zdobenou farbenými mozaikami, Dóžov palác - symbol slávy a moci Benátok s krásnymi arkádami v štýle benátskej gotiky /zvonku/. Prechádzka najkrajšími benátskymi uličkami s nespočetnými palácmi, kostolmi, mostmi a námestíčkami až ku slávnemu mostu Ponte Rialto. Odchod  na ubytovanie v oblasti Verony.

2.deň: 

po raňajkách odchod do Torína - hlavného mesta regiónu Piemont. V historickom centre sa zachovala veľkolepá archtektúra zo 16. stor., kedy bolo mesto centrom piemnontskej aristokracie, vojvodcov a panovníkov savojskej dynastie. Náboženský program v Toríne, svätá omša v areáli Valdocco, Bazilika Panny Márie pomocnice kresťanov, modlitby pri hrobe Don Bosca a sv. Márie Mazarello, zastávka v Duomo di Torino, kde je uchované svetoznáme Turínske plátno. Odchod na ubytovanie.

3.deň:

po raňajkách odchod do Lúrd.  Tu sa v roku 1858 v jaskyni zjavovala Panna Mária chorľavému dievčatku – Bernadette Soubirousovej. Zjavenia boli oficiálne uznané cirkvou v roku 1862. Postupne na miesto zjavení začali prichádzať mnohí ľudia a bolo zaznamenaných veľa zázračných uzdravení. Prehliadka areálu, komplex Bazilík, podzemná Bazilika Pia X., popoludní eucharistická procesia. Po večeri medzinárodná modlitba ruženca pri Jaskyni  Zjavení a sviečkový sprievod, ubytovanie.

4.deň:

po raňajkách pokračovanie v náboženskom programe v Lurdoch. Pešia prehliadka po stopách sv. Bernadetty a návšteva miest, ktoré sú spojené so životom sv. Bernadetty v mestečku Lurdy – rodný dom a farský kostol, v ktorom bola pokrstená. Individuálna možnosť návštevy prameňa s lurdskou vodou dopoludnia, prípadne popoludní, aktuálne možnosť obmytia rúk a tváre. Slovenská krížová cesta, osobné modlitby. Po večeri medzinárodná modlitba ruženca pri Jaskyni Zjavení a sviečkový sprievod, ubytovanie.

5.deň:

po raňajkách odchod do Barcelony, centra Katalánska, v stredoveku najvýznamnejší obchodný prístav v Stredomorí, dnes moderné veľkomesto. Krátka autokarová prehliadka. Odchod na letisko, odlet do Viedne. Po prílete transfer na Slovensko 

Záväzná prihláška zájazdu: BENÁTKY – TURÍN – LURDY – BARCELONA letecky

Prihláška:

Číslo pasu: v prípade cesty do Izraela a do štátov s vízovou povinnosťou je nutne aby Váš cestovný pas bol platný minimálne 6 mesiacov po návrate.
Áno Nie

Pridať

OBSTARÁVATEĽ:

CK AWERTRAVEL, s.r.o.

Hviezdoslavova 1469/61
905 01 Senica
tel.: 034/6513896, 6512995
fax: 034/6512995
e-mail: awertravel@awertravel.sk

Základná cena365.00 EUR
Spolu365.00 EUR/osoba


Pre kontrolu či nie ste robot, prosím zadajte aktuálny rok (2022)