FATIMA – LURDY – BRAGA – SANTIAGO DE COMPOSTELA
Novinka
FATIMA – LURDY – BRAGA – SANTIAGO DE COMPOSTELA

FATIMA – LURDY – BRAGA – SANTIAGO DE COMPOSTELA

Lietadlo Termín: 3. 10. 2019 - 9. 10. 2019 Cena: 395 EUR Číslo zájazdu: 1516/161
Odoslať záväznú prihlášku

V cene je zahrnuté:

V cene nie je zahrnuté:

Možný príplatok:

 

Program zájazdu:

1.deň:

odchod v doobedňajších hodinách  na letisko do Viedne, odlet do Toulouse. Po prílete transfer do Lúrd.  Tu sa v roku 1858 v jaskyni zjavovala Panna Mária chorľavému dievčatku – Bernadette Soubirousovej. Zjavenia boli oficiálne uznané cirkvou v roku 1862. Postupne na miesto zjavení začali prichádzať mnohí ľudia a bolo zaznamenaných veľa zázračných uzdravení. Ubytovanie.             

2.deň:

po raňajkách náboženský programe v Lurdoch. Pešia prehliadka po stopách sv. Bernadetty a návšteva miest, ktoré sú spojené so životom sv. Bernadetty v mestečku Lurdy – rodný dom a farský kostol, v ktorom bola pokrstená. Slovenská krížová cesta.  Popoludní eucharistická procesia, osobné modlitby. Po večeri medzinárodná modlitba ruženca pri Jaskyni Zjavení a sviečkový sprievod, ubytovanie.

3.deň:

po raňajkách slovenská svätá omša, prehliadka areálu, komplex Bazilík, podzemná Bazilika Pia X..,   Individuálna možnosť návštevy bazénov s lurdskou vodou dopoludnia, prípadne popoludní.Po večeri medzinárodná modlitba ruženca pri Jaskyni Zjavení a sviečkový sprievod.

4.deň:

Po raňajkách odchod pozdĺž Atlantického oceánu po severnej časti Pyrenejského polostrova, okolo San Sebastian a Ovieda do Santiago de Compostela. Účasť na večernej pútnickej sv. omši v Bazilike sv. Jakuba, večera, ubytovanie, možnosť večernej prechádzky v historickom centre.  

5.deň:

po raňajkách odchod Fatimy. Zastávka vo významnom historickom a pútnickom meste Braga. Nádherné schodište Escadaria do Bom Jesus vedie ku kostolu Bom Jesus Monte, lemujú ho alegorické sochy a kaplnky s výjavmi krížovej cesty. V strede každého medziposchodia veľkolepého schodišťa je figurálny reliéf s fontánkou. Pokračovanie do Fatimy, jedného z najvýznamnejších pútnických miest v Európe. V roku 1917 sa tu trom deťom zjavovala Panna Mária. Deti dostali posolstvo známe ako Fatimské proroctvo. Až 70 000 ľudí bolo pri poslednom zjavení 13. októbra svedkom výnimočného fenoménu na oblohe, ktorý sa nazval „tanec slnka“. Ubytovanie. Večer medzinárodná  modlitba ruženca pri Kaplnke zjavení, sviečková procesia.

6.deň:

po raňajkách náboženský program vo Fatime. Prehliadka areálu, Kaplnka zjavení s milostivou sochou Panny Márie, Bazilika s hrobmi sv.  Františka a sv. Hyacinty Marto a tiež sestry Lucie, slovenská krížová cesta z Fatimy do dedinky Aljustrel, možnosť peši navštíviť rodné domy troch vizionárov  Lucie Santos, sv. Francisca Marto a sv. Hyacinty Marto. Prehliadka moderného chrámu Najsvätejšej trojice. Po večeri medzinárodná  modlitba ruženca pri Kaplnke zjavení, sviečková procesia, ubytovanie.

7.deň:

svätá omša, raňajky,  možnosť návštevy centra Svetového apoštolátu Fatimy /WAF/. Toto medzinárodné modlitebné združenie, schválené Svätou  Stolicou, sa riadi heslom Svet zjednotený v modlitbe. Členovia šíria autentické posolstvo nádeje a pokoja fatimských zjavení. Slovensko je členom od roku 2012, odchod na letisko, odlet z Lisabonu o 14.30 hod., po prílete do Viedne transfer do Bratislavy.

 

Pútnicky program je spojený s každodennou svätou omšou!

Záväzná prihláška zájazdu: FATIMA – LURDY – BRAGA – SANTIAGO DE COMPOSTELA

Prihláška:

Číslo pasu: v prípade cesty do Izraela a do štátov s vízovou povinnosťou je nutne aby Váš cestovný pas bol platný minimálne 6 mesiacov po návrate.

Pridať

OBSTARÁVATEĽ:

CK AWERTRAVEL, s.r.o.

Hviezdoslavova 1469/61
905 01 Senica
tel.: 034/6513896, 6512995
fax: 034/6512995
e-mail: awertravel@awertravel.sk

Základná cena395.00 EUR
Spolu395.00 EUR/osoba

Na tento zájazd sa vzťahuje 3% zľava zo základnej ceny zajazdu pre klientov, ktorí za posledných 5 rokov cestovali s našou CK minimálne 2 krát.
Skorý nákup + 3% zľavy zo základnej ceny zájazdu pri objednaní a zaplatení 50% zálohy do 31.1. 2019.

O možnosti príplatku za sedadlo v prednej časti autobusu sa prosím informujte v cestovnej kancelárii.


Číslo pasu: v prípade cesty do Izraela a do štátov s vízovou povinnosťou je nutne aby Váš cestovný pas bol platný minimálne 6 mesiacov po návrate.