LURDY letecky s návštevou Barcelony
Novinka
LURDY letecky s návštevou Barcelony

LURDY letecky s návštevou Barcelony

Lietadlo Sprievodca: o. Jozef LUSCOŇ Termín: 7. 10. 2023 - 10. 10. 2023 Cena: 499 EUR Číslo zájazdu: 2124/069
Odoslať záväznú prihlášku

V cene je zahrnuté:

V cene nie je zahrnuté:

Možný príplatok:

Program zájazdu:

1.deň:

skoro ráno stretnutie skupiny v Bratislave, transfer na letisko do Viedne, odlet do Barcelony, centra Katalánska. V stredoveku to bol najvýznamnejší obchodný prístav v Stredomorí, dnes moderné veľkomesto. Presun do centra, najslávnejšia stavba Antonia Gaudího nádherný chrám Sagrada Família. Odchod do Lúrd. Tu sa v roku 1858 v jaskyni zjavovala Panna Mária chorľavému dievčatku – Bernadette Soubirousovej. Zjavenia boli oficiálne uznané cirkvou v roku 1862. Postupne na miesto zjavení začali prichádzať mnohí ľudia a bolo zaznamenaných veľa zázračných uzdravení. Večera, ubytovanie.

2.deň:

celodenný náboženský program v Lurdoch. Prehliadka areálu, komplex Bazilík, podzemná Bazilika Pia X., Popoludní eucharistická procesia. Po večeri medzinárodná modlitba ruženca pri Jaskyni  Zjavení a sviečkový sprievod, ubytovanie.

3.deň:

po raňajkách pokračovanie v náboženskom programe v Lurdoch. Pešia prehliadka po stopách sv. Bernadetty a návšteva miest, ktoré sú spojené so životom sv. Bernadetty v mestečku Lurdy – rodný dom a farský kostol, v ktorom bola pokrstená. Individuálna možnosť návštevy bazénov s lurdskou vodou dopoludnia, prípadne popoludní. Slovenská krížová cesta, popoludní eucharistická procesia. Po večeri medzinárodná modlitba ruženca pri Jaskyni Zjavení a sviečkový sprievod, ubytovanie.

4.deň:

svätá omša, raňajky, odchod do Barcelony. Autokarová prehliadka centra, zastávka pri pamätníku Krištofa Kolumba, najznámejšia ulica mesta La Rambla. Odchod na letisko, odlet do Viedne. Po prílete transfer do Bratislavy.

Pútnicky program je spojený s každodennou svätou omšou a duchovným slovom.

 

 

Záväzná prihláška zájazdu: LURDY letecky s návštevou Barcelony

Prihláška:

Číslo pasu: v prípade cesty do Izraela a do štátov s vízovou povinnosťou je nutne aby Váš cestovný pas bol platný minimálne 6 mesiacov po návrate.
Áno Nie

Pridať

OBSTARÁVATEĽ:

CK AWERTRAVEL, s.r.o.

Hviezdoslavova 1469/61
905 01 Senica
tel.: 034/6513896, 6512995
fax: 034/6512995
e-mail: awertravel@awertravel.sk

Základná cena499.00 EUR
Spolu499.00 EUR/osoba


Pre kontrolu či nie ste robot, prosím zadajte aktuálny rok (2022)