LURDY letecky s návštevou Barcelony
Novinka
LURDY letecky s návštevou Barcelony

LURDY letecky s návštevou Barcelony

Lietadlo Sprievodca: o. Cyril JANČIŠIN Termín: 15. 10. 2023 - 18. 10. 2023 Cena: 499 EUR Číslo zájazdu: 2125/070
Odoslať záväznú prihlášku

V cene je zahrnuté:

V cene nie je zahrnuté:

Možný príplatok:

Program zájazdu:

1.deň:

skoro ráno stretnutie skupiny v Bratislave, transfer na letisko do Viedne, odlet do Barcelony, centra Katalánska. V stredoveku to bol najvýznamnejší obchodný prístav v Stredomorí, dnes moderné veľkomesto. Autokarová prehliadka centra, zastávka pri pamätníku Krištofa Kolumba, najznámejšia ulica mesta La Rambla. Odchod do Lúrd. Tu sa v roku 1858 v jaskyni zjavovala Panna Mária chorľavému dievčatku – Bernadette Soubirousovej. Zjavenia boli oficiálne uznané cirkvou v roku 1862. Postupne na miesto zjavení začali prichádzať mnohí ľudia a bolo zaznamenaných veľa zázračných uzdravení. Večera, ubytovanie.

2.deň:

celodenný náboženský program v Lurdoch. Prehliadka areálu, komplex Bazilík, podzemná Bazilika Pia X., Popoludní eucharistická procesia. Po večeri medzinárodná modlitba ruženca pri Jaskyni  Zjavení a sviečkový sprievod, ubytovanie.

3.deň:

po raňajkách pokračovanie v náboženskom programe v Lurdoch. Pešia prehliadka po stopách sv. Bernadetty a návšteva miest, ktoré sú spojené so životom sv. Bernadetty v mestečku Lurdy – rodný dom a farský kostol, v ktorom bola pokrstená. Individuálna možnosť návštevy bazénov s lurdskou vodou dopoludnia, prípadne popoludní. Slovenská krížová cesta, popoludní eucharistická procesia. Po večeri medzinárodná modlitba ruženca pri Jaskyni Zjavení a sviečkový sprievod, ubytovanie.

4.deň:

po raňajkách odchod do Barcelony. Najslávnejšia stavba Antonia Gaudího nádherný chrám Sagrada Família. Odchod na letisko, odlet do Viedne. Po prílete transfer do Bratislavy.

 

Pútnicky program je spojený s každodennou svätou omšou a duchovným slovom.

Záväzná prihláška zájazdu: LURDY letecky s návštevou Barcelony

Prihláška:

Číslo pasu: v prípade cesty do Izraela a do štátov s vízovou povinnosťou je nutne aby Váš cestovný pas bol platný minimálne 6 mesiacov po návrate.
Áno Nie

Pridať

OBSTARÁVATEĽ:

CK AWERTRAVEL, s.r.o.

Hviezdoslavova 1469/61
905 01 Senica
tel.: 034/6513896, 6512995
fax: 034/6512995
e-mail: awertravel@awertravel.sk

Základná cena499.00 EUR
Spolu499.00 EUR/osoba


Pre kontrolu či nie ste robot, prosím zadajte aktuálny rok (2022)