VEĽKÁ NOC SVÄTÁ ZEM
Novinka
VEĽKÁ NOC SVÄTÁ ZEM

VEĽKÁ NOC SVÄTÁ ZEM

Lietadlo Termín: 7. 4. 2023 - 14. 4. 2023 Cena: 895 EUR Číslo zájazdu: 2100/055
Odoslať záväznú prihlášku

V cene je zahrnuté:

V cene nie je zahrnuté: 

Možný príplatok:
Program zájazdu:            

1.deň:

stretnutie skupiny v Bratislave, transfer na letisko do Viedne s následným odletom do Tel Avivu. Presun do Betlehema, večera, ubytovanie.

2.deň:

liturgia Bielej Soboty v Jeruzaleme - skoro ráno presun do Baziliky Božieho hrobu, Golgota. Celodenný náboženský program koordinujú skauti, možnosť modlitby v chrámoch, sviatočná atmosféra v celom meste 

3.deň:

Betlehem - Bazilika Narodenia Ježiša Krista, Pole pastierov, jaskyňa Mlieka, Jeruzalem – slávnostná ortodoxná liturgia Veľkonočnej Nedele na Olivovej hore,  panoráma /najkrajší pohľad na staré mesto/ s výhľadom na kostolík Dominus Flevit – miesto, kde Pán Ježiš plakal nad Jeruzalemom.

4.deň:

Presun do Galilee, výstup na horu Tábor /peši, alebo taxíkom za cca 9,-USD/, prehliadka kostola Premenenia, Nazaret - Bazilika Zvestovania a kostol sv. Jozefa, Kána Galilejská - miesto prvého zázraku Pána Ježiša, kde si manželia obnovujú manželské sľuby.  

5.deň

 Hora Blahoslavenstiev, Tabgha 1 - miesto zázračného rozmnoženia chlebov a rýb; Genezaretské jazero, Tabgha 2 - miesto Primátu sv. Petra, Kafarnaum - dom sv. Petra a miestna  synagóga. Pri jazere možnosť zakúpenia obedu tradičnej ryby sv. Petra. Návšteva Haify: hora Karmel, Eliašova jaskyňa a miesto úcty Panny Márie Škapuliarskej. Presun na ubytovanie do Betlehema.

6.deň:

Návšteva Ain Karem – miesta narodenia Jána Krstiteľa a miesto navštívenia Panny Márie u Alžbety.  Pokračovanie v programe v Jeruzaleme,  Getsemanská záhrada,  Bazilika Agónie /miesto, kde sa Pán Ježiš potil krvou/, Krížová cesta (Via Dolorosa), staré mesto, Múr nárekov, Bazilika usnutia Panny Márie

7.deň:

prehliadka Betánie - Lazárov hrob, návšteva miesta Ježišovho krstu Qasr al Jahúd na hranici s Jordánskom, prechod Júdskou púšťou – najstaršie obývané mesto sveta Jericho, hora pokušenia, návšteva Mŕtveho mora s možnosťou kúpania.  

8.deň:

po raňajkách Jeruzalem -  Kostol Nanebovzatia Panny Márie, Hora Sion – večeradlo.  Poobede odchod na letisko do Tel Avivu, odlet do Viedne a následne transfer do Bratislavy.

Sprievodca si vyhradzuje právo na zmenu programu! Program v ponukovom letáku je orientačný a prispôsobuje sa odletovým časom a situácii v Izraeli.

Pútnicky program je spojený s každodennou svätou omšou a duchovným slovom.


Záväzná prihláška zájazdu: VEĽKÁ NOC SVÄTÁ ZEM

Prihláška:

Číslo pasu: v prípade cesty do Izraela a do štátov s vízovou povinnosťou je nutne aby Váš cestovný pas bol platný minimálne 6 mesiacov po návrate.
Áno Nie

Pridať

OBSTARÁVATEĽ:

CK AWERTRAVEL, s.r.o.

Hviezdoslavova 1469/61
905 01 Senica
tel.: 034/6513896, 6512995
fax: 034/6512995
e-mail: awertravel@awertravel.sk

Základná cena895.00 EUR
Spolu895.00 EUR/osoba


Pre kontrolu či nie ste robot, prosím zadajte aktuálny rok (2022)